Daňové přiznání ONLINE

Nechte si sestavit  daňové přiznání ONLINE!

Podáváte přiznání k dani z příjmů fyzických nebo právnických osob? Nabízíme Vám sestavení daňového přiznání včetně všech příloh a dalších formulářů, jako jsou například přehledy pro ZP a ČSSZ, účetní závěrka a podobně. Vše ONLINE.

Ušetřete si čas, nervy, pocit nejistoty a běžte místo starostí s přiznáním třeba na ryby. My Vám rádi pomůžeme a postaráme se o vše za Vás.

Postup je následující:

1) Zašlete nám poptávku
2) Jakmile vše vyhodnotíme, nabídneme Vám mailem cenu, podklady ke zvolené metodě platby a dobu potřebnou pro zpracování, případně si vyžádáme další informace
3) Po přijetí platby na náš účet zpracujeme vše dle nabídky v bodě 2)
4) nejpozději ve smluveném termínu obdržíte přiznání a další dokumenty ve smluveném rozsahu ve formátu PDF případně XML (nebo jinak, dle domluvy)

Orientační ceny:

Daňové přiznání sestavujeme od 1.000 Kč, pokud máte příjmy pouze od tuzemských zaměstnavatelů, případně od 1.500 Kč, pokud máte také příjmy ze samostatné výdělečné činnosti a výdaje uplatňujete paušálně. Konečná cena závisí na množství a stavu zpracovávaných podkladů, případně na dalších okolnostech, které komplikují proces sestavení daňového přiznání. Nečekejte na poslední chvíli.

 

ZASLAT NEZÁVAZNOU POPTÁVKU