Volejte: +420 607 677 333 E-mail: info@vaclavmala.cz Skype: uctovm

Poradenství ONLINE.

Zašlete nám dotaz

Vzhledem k vytíženosti a zachování kvality služeb v tuto chvíli nepřijímáme žádné dotazy.

 

za cenu

190 Kč
  • Až 500 znaků
  • Odpověď do dalšího pracovního dne
  • Až 3 soubory v příloze 

obdržíte

cenovou nabídku
  • Neomezený rozsah
  • Vhodné pro náročnější dotazy
  • Možnost stanoviska daňového poradce

V tuto chvíli již

nemáme kapacitu
  • Přiznání k dani z příjmů FO nebo PO
  • Včetně všech souvisejících formulářů
  • Sestaveno profesionálem

Funguje to jednoduše. Na těchto stránkách vyplníte krátký formulář včetně dotazu o maximální délce 500 znaků, kde můžete připojit až 3 soubory a odešlete. U nás se na dotaz podíváme a odešleme e-mailem, který jste zadali jako kontaktní, podklady k platbě. Odpověď na rychlý dotaz obdržíte e-mailem nejpozději do druhého pracovního dne od přijetí platby, většinou však ještě ten den. Uvědomujeme si, že klienti ve většině případů potřebují odpověď hned a tak ke službě rychlý dotaz přistupujeme.

Na ukázky rychlých dotazů se podívejte níže. Přečtěte si prosím obchodní podmínky.

V případě, že by se jednalo o složitý dotaz vyžadující více času, vyžádáme si případné další informace a nabídneme Vám e-mailem cenu a dobu potřebnou pro zpracování. Dále se bude postupovat jako u složitého dotazu.

Složitý dotaz funguje podobně s tím rozdílem, že nelze stanovit cenu a dobu potřebnou pro vyřízení předem. Vyplníte formulář s dotazem, připojíte přílohy a odešlete. My se na dotaz podíváme, vyžádáme si případné další informace a e-mailem Vám nabídneme cenu, dobu potřebnou pro vyřízení a odešleme podklady k platbě. Pokud budete s nabídkou souhlasit a zaplatíte smluvenou částku, obdržíte e-mailem vypracovanou odpověď na složitý dotaz ve smluvené lhůtě od připsání platby.

Přečtěte si prosím obchodní podmínky.  

Postup je následující:

1) Zašlete nám poptávku
2) Jakmile vše vyhodnotíme, nabídneme Vám mailem cenu, podklady ke zvolené metodě platby a dobu potřebnou pro zpracování, případně si vyžádáme další informace
3) Po přijetí platby na náš účet zpracujeme vše dle nabídky v bodě 2)
4) nejpozději ve smluveném termínu obdržíte přiznání a další dokumenty ve smluveném rozsahu ve formátu PDF případně XML (nebo jinak, dle domluvy)

Orientační ceny:

Přiznání sestavujeme od 1.000 Kč, pokud máte příjmy pouze od tuzemských zaměstnavatelů, případně od 1.500 Kč, pokud máte také příjmy ze samostatné výdělečné činnosti a výdaje uplatňujete paušálně. Konečná cena závisí na množství a stavu zpracovávaných podkladů, případně na dalších okolnostech, které komplikují proces sestavení daňového přiznání.

Údaje pro platbu obdržíte mailem, který zadáte jako kontaktní. Platit můžete přes internet pomocí služby GoPay (k platbě zde lze využít mimo jiné i platební kartu), případně bankovním převodem na náš účet vedený u ČSOB, a.s. Ve většině případů však obdržíme peníze dříve při platbě kartou, dotaz tak může být zodpovězen rychleji.

Přečtěte si prosím obchodní podmínky.

img

Žiji s přítelem, nejsme však manželé. Z předchozího vztahu mám dvě děti, přítel není jejich otcem. Vyživuje je a žijeme ve společné domáctnosti. Může si je dát do daňového přiznání a uplatnit slevu na dítě?

Ukázka odpovědi na rychlý dotaz

Jsem OSVČ s malým příjmem, po odečtení výdajů nedosáhnu hranice šestinásobku minimální mzdy. Mám nárok na uplatnění daňového zvýhodnění na dítě?
Rád bych začal propagovat svůj e-shop na Facebooku, ale jsem neplátce DPH. Znamená to, že bych se musel stát plátcem DPH?

poradenství online

poradenství online

Zpátky nahoru