Účetní firma Kolín

Účetní firma Kolín – účetnictví v Kolíně

Na konci roku je často ta nejlepší doba pro přechod k nové účetní firmě.

Nabízíme Vám služby daňové a účetní kanceláře v Kolíně. Zpracování účetnictví nebo daňové evidence včetně mezd provádíme jak ve vlastním software, tak ve Vašem programovém vybavení. Jsme schopni docházet na smluvené místo, případně zpracovávat celou nebo část agendy on-line, například pomocí vzdálené plochy. Naše účetní služby nabízíme v Kolíně a okolí, ale online nebo po domluvě dokážeme spolupracovat kdekoliv. Naši klienti a jejich reference jsou toho důkazem, Vaše účetní firma Kolín.

Proč si vybrat právě naši daňovou a účetní kancelář?

Uvědomujeme si, že každý klient je jedinečný. Náším cílem je přizpůsobit spolupráci každému tak, aby byla co nejefektivnější, nejsrozumitelnější a nejpříjemnější. Všechny postupy se snažíme maximálně zjednodušit, aby ani jedna strana neztrácela čas. Klademe důraz na osobní přístup při udržení vysoké kvality poskytovaných služeb. U nás je každý klient ten nejlepší!

Jak začít spolupráci?

Zašlete nám poptávku nebo využijte jakýkoliv kontakt, případně se za námi zastavte v kanceláři. Osobní schůzku je nejlepší si domluvit předem. Schůzku si s námi můžete dohodnout i o víkendu nebo večer, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Těšíme se na budoucí spolupráci.

Účetní firma Kolín