Hledáte nového účetního?

Účetní kancelář Kolín

Pokud váháte, na konci roku je ve většině případů ta nejlepší doba pro přechod k nové účetní firmě.

Nabízíme Vám služby naší daňové a účetní kanceláře v Kolíně. Zpracování účetnictví nebo daňové evidence včetně mezd provádíme jak ve vlastním software, tak ve Vašem programovém vybavení. Jsme schopni docházet na smluvené místo, případně zpracovávat celou nebo část agendy on-line, například pomocí vzdálené plochy. Naše účetní služby nabízíme v Kolíně a okolí, ale online nebo po domluvě dokážeme spolupracovat kdeokoliv. Někteří naši klienti a jejich reference jsou toho důkazem.

Co dostanete za svoje peníze?

Měsíční paušál za vedení účetnictví nebo daňové evidence vždy zahrnuje zpracování celé agendy, to znamená vedení účetnictví nebo daňové evidence, zpracování mezd, všech souvisejících přiznání, přehledů, případně účetní závěrky a dalších povinností. V ceně paušálu je také zahrnuto běžné poradenství. Ve většině případů již nejsou klientovi mimo paušál účtovány žádné další služby.

Proč si vybrat právě naši daňovou a účetní kancelář?

Uvědomujeme si, že každý klient je jedinečný. Náším cílem je přizpůsobit spolupráci každému tak, aby byla co nejefektivnější, nejsrozumitelnější a nejpříjemnější. Všechny postupy se snažíme maximálně zjednodušit, aby ani jedna strana neztrácela čas. Klademe důraz na osobní přístup při udržení vysoké kvality poskytovaných služeb. U nás je každý klient ten nejlepší!

Jak začít spolupráci?

Zašlete nám poptávku nebo využijte jakýkoliv kontakt, případně se za námi zastavte v kanceláři. Osobní schůzku je nejlepší si domluvit předem. Schůzku si s námi můžete dohodnout i o víkendu nebo večer, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Těšíme se na budoucí spolupráci.