Volejte: +420 607 677 333 E-mail: info@vaclavmala.cz Skype: uctovm

Formy spolupráce.

Jak spolupracujeme s našimi klienty

Vedení celé agendy

Pomůžeme Vám s celou agendou účetnictví, daní a mezd. Tato forma spolupráce je nabízena za pevný měsíční paušál, který zahrnuje vedení celé agendy účetnictví, daní, mezd a dalších souvisejících, samozřejmě včetně sestavení účetní závěrky, všech daňových přiznání, běžného poradenství a podobně.

Dohled nad vedením agendy

Agendu Vám v tomto případě zpracovává například Váš zaměstnanec, přičemž my dohlížíme a pomůžeme s dohodnutými úkony. Tuto variantu využívají klienti často v případě, kdy zaměstnanec klienta vstupuje doklady do ekonomického systému a my se postaráme o správné zaúčtování, sestavení všech přiznání, účetní závěrky, běžné poradenství a podobně. Tato spolupráce funguje nejčastěji za pevný měsíční paušál.

Poradenství

Ať už se potřebujete rozhodnout o daňové uznatelnosti nákladu, poradit nebo zastoupit při jednáních vedených se správcem daně, rádi Vám pomůžeme. Po domluvě je možné k dané problematice sepsat závazné stanovisko daňového poradce.

Můžete nás kontaktovat osobně v naší kanceláři nebo zkusit naše ON-LINE dotazy.

Poradenství poskytujeme jak jednorázově, tak dlouhodobě za měsíční paušál. V případě dlouhodobé spolupráce poskytujeme poradenství první dva měsíce „na zkoušku“ zdarma. Poté zjistíte, že jste s našimi službami spokojeni, my zjistíme rozsah poskytovaných služeb a společně stanovíme měsíční paušál za naše služby.  

Jednorázové služby

Služby jednorázového charakteru využívají například klienti, kteří již mají připravené podklady, ale potřebují sestavit daňové přiznání, účetní závěrku, případně přehledy pro zdravotní pojišťovny a správu sociálního zabezpečení.

Můžeme Vám také pomoci s jednorázovou kontrolou Vašeho účetnictví a doporučit Vám změny k lepšímu, případně pomoci sestavit vnitropodnikové směrnice.

 

Máme vlastní zázemí včetně odpovídajícího vybavení. Je také možné docházet k Vám a využívat Váš dosavadní ekonomický software. Používáme on-line přístup například přes vzdálenou plochu doplněný osobními konzultacemi. Náším cílem je přizpůsobit spolupráci každému klientovi tak, aby byla co nejefektivnější, nejsrozumitelnější a nejpříjemnější.

Neváhejte Nás kontaktovat nebo nám zašlete poptávku!

Máte zájem?

Vypracujeme Vám cenovou nabídku na míru.
POPTÁVKA

 

Daně Kolín

Daně Kolín

Zpátky nahoru