Volejte: +420 607 677 333 E-mail: info@vaclavmala.cz Skype: uctovm

Reference.

Reference některých klientů

Obchodníci

Našimi klienty jsou velkoobchody, maloobchody, importéři, exportéři, e-shopy a další typy obchodníků. Máme zkušenosti s přeshraničními obchody klientů.

Poskytovatelé služeb

Naše služby poskytujeme také reklamním agenturám, autoservisům, úklidovým firmám, řemeslníkům, stavebním firmám, finančním poradcům a podobně. Máme zkušenosti se službami poskytovanými zahraničním subjektům, přenesením daňové povinnosti na příjemce plnění u stavebních a montážních prací a dalšími zvláštními režimy.

Ostatní

Dále máme zkušenosti například s restauracemi, zemědělskými a dalšími subjekty. Jak mezi právnickými, tak fyzickými osobami.

Není možné zde vypisovat podrobně všechny naše aktivity, budeme potěšeni, když nás kontaktujete s jakýmkoliv dotazem! Na závěr připojujeme reference některých našich klientů.

Chcete se stát naším spokojeným klientem?

Vypracujeme Vám cenovou nabídku na míru.
POPTÁVKA

 

daně a účetnictví Kolín

daně a účetnictví Kolín

Pan Mála poskytuje velmi kvalitní a profesionální služby. Jsme jeho zákazníky již delší dobu a nikdy nenastal problém, který by nebyl schopen vyřešit. Jeho služeb si velmi ceníme především díky jeho vstřícnému a odbornému přístupu, kdy je schopen s čímkoli poradit ve velmi krátké době. www.uniquesport.cz
Bc. Alžběta Grösslová, e-shop
S panem Málou spolupracuji úspěšně řadu let. Velkou výhodou spolupráce je jeho široký záběr v účetní i daňové oblasti, zběhlost v komunikaci s úřady, vysoká efektivita a v neposlední řadě znalost informačních systémů. Spolupráci s ním mohu jen doporučit.
Renata Bejstová Kutnarová, Svatební atelier Renatte, Poděbrady
S Václavem spolupracuji již několik let. Vždy mi bez chyby poradí v oblasti daní a účetnictví. Spolupráce probíhá rychle, ochotně a kvalitně. Vřele doporučuji. www.budnejlepsi.cz
PhDr. Jakub Jirgle, budnejlepsi.cz
Pan Václav Mála poskytuje spolehlivé a profesionální služby. Je velmi pečlivý a má velký smysl pro detail přičemž je schopen vyvažovat přístup uvažováním z pohledu byznysu. Velmi oceňuji pružnost a rychlost komunikace a také ochotu naslouchat a přizpůsobit se, což jsou v našem podnikání velmi důležité předpoklady. Jeho služby mohu jen doporučit.
Bc. Jindřich Bejsta, Alarm Kolín
Podnikám na internetu a většinu věcí okolo správy firmy se snažím řešit online, což je pro mě vzhledem k častému cestování velmi důležité. Díky flexibilnosti pana Mály se mi kompletní účetní agendu daří spravovat odkudkoliv, což s předchozí účetní nebylo možné. Spolupráci rozhodně doporučuji.www.lipno.cz
Ondřej Pokorný, jednatel, Alcedo Media, s.r.o.
Spolehlivost, profesionalita, přesnost, časová flexibilita, schopnost operativního řešení problémů – to jsou myslím hlavní devízy pana Mály. S naší firmou spolupracuje již několik let k naší naprosté spokojenosti. Vřele doporučuji. www.autobyznys.cz
Ivo Kuta, jednatel, K+K AUTOCENTRUM CZECH s.r.o.
Spolupráci s panem Málou jsme začali na konci roku 2011. V době kdy stávající účetní neměla dostatečnou kapacitu na další práci pro naši s.r.o. Hledali jsme někoho odborně zdatného a zároveň perspektivního z hlediska věku. Náhoda tomu chtěla, že příbuzná se mi zmínila o panu Málovi, který podle jejího názoru bude splňovat naše požadavky. Dnes mohu konstatovat, že očekávání bylo naplněno vrchovatou měrou. Spolupráce funguje podle našich představ.
www.kbfood.cz
Mgr. Václav Bedrna, jednatel, KB Food s.r.o.
Poté co mi dlouholetá paní účetní ukončila spolupráci řešila jsem vedení účetnictví. Volba byla celkem snadná a jasná. Domluvila jsem se s panem Málou, který v té době už spolupracoval s mým manželem. Spolupráce je k mé plné spokojenosti. Odbornost a rychlé jednání je dominantní v našem obchodním vztahu. Vzhledem k tomu, že podnikám od roku 1991 a setkala jsem se s mnohými ekonomy a účetními mohu srovnávat a p. Mála z tohoto srovnání vychází velmi dobře.
Věra Bedrnová, majitelka úklidové firmy
Při rozjezdu mé s.r.o. jsem byla nucena dle zákona zajistit vedení účetnictví. Spolužačka z gymnázia mi doporučila p. Málu jako účetního, který přes svůj věk má zkušenosti i odborné znalosti. Dosavadní spolupráce mi to jen potvrdila. Můžu ho směle doporučit i dalším zájemcům.
Mgr. Barbora Drahoňovská, jednatelka, Venistra,s.r.o.
Zpátky nahoru